Tradicionālie pasākumi

23. februārī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Starptautisko sakaru departaments kopā ar Ārvalstu studentu asociāciju un Studējošo pašpārvaldi organizēja "ātrās draudzēšanās” pasākumu (Speed Friending).

Ap 40 ārvalstu un vietējo studentu pulcējās RSU Studentu mājā Vecrīgā, lai vispirms, izmantojot ledus laušanas spēles, iepazīstinātu ar sevi un parādītu, cik labi atceras cits cita vārdu, kā arī demonstrēja savas zināšanas un ātro reakciju, spēlējot "karsto kartupeļu" spēli. Pasākuma galvenajā daļā dalībnieki sadalījās pāros un trīs minūšu garās atbilžu un jautājumu sesijās iepazina viens otru, pēc tam mainoties ar sarunu partneriem.

rsu_speed_friending_022023-03.jpg

Pasākuma mērķis – saliedēt ārvalstu un vietējos studentus – tika sasniegts, jo pēc pasākuma studenti turpināja socializēties, baudīt uzkodas, apmainījās ar kontaktinformāciju un plānoja turpmākas tikšanās.

Šis pasākums jo īpaši svarīgs ir 1. semestra studentiem, kuri studijas RSU uzsāka februāra sākumā. Satikšanās un iepazīšanās ar citiem ārvalstu un vietējiem studentiem paplašina sociālo loku un kopumā veicina veiksmīgu integrāciju.