Atgriešanās
Darbiniekiem

Sporta un medicīnas interešu sintēze pēc vidusskolas beigšanas aizveda Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Rehabilitācijas fakultātes dekāni Signi Tomsoni uz Tartu Universitāti, kur iegūta sporta ārsta specialitāte. Pēc atgriešanās Latvijā un turpinot studijas RSU (toreiz – Latvijas Medicīnas akadēmija), Signe Tomsone kā savu nākotnes profesiju izvēlējās ergoterapiju, un iemesls bijis nezināmā izaicinājums.

Tajā laikā, pateicoties sadarbībai ar ārvalstu speciālistiem, t. sk. no Zviedrijas, Latvijā tikai sākās vairāku modificēto programmu, to vidū ergoterapijas, izveide un attīstība.

Studijām RSU doktorantūrā un promocijas darba aizstāvēšanai sekoja viespētnieka un vēlāk, pēc uzvaras konkursā – pēcdoktorantūras pētnieciskais darbs Lundas Universitātē Zviedrijā. Asociētā profesore atzīst, ka Lundas Universitātē gūtā pieredze lieti noder, vadot Rehabilitācijas fakultāti.