Darbiniekiem
Starptautiskā sadarbība

Rīgas Stradiņa universitāte piedāvā saviem darbiniekiem iespēju pietiekties mobilitātes stipendijām 2023. gada aprīļa mobilitātei Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta programmas Pētniecība un izglītība aktivitātes stipendijas projektā Personāla mobilitāte starp Rīgas Stradiņa universitāti un Islandes Universitāti zinātniskai sadarbībai uztura zinātnes jomā.

eea_grants4x_4.png

Atlases kritēriji

Akadēmiskajam personālam (3)

• RSU Sporta un uztura katedras štata darbinieks
  • Bakalaura grāds (programma Uzturs) vai veselības zinātņu maģistra grāds (programma Uzturzinātne) vai ekvivalents, vai doktora grāds
  • Pedagoģiskā darba stāžs – vismaz 12 mēnešu
  • Dalība projekta plānošanā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Motivācijas vēstule (maksimālais apjoms – viena A4 lapa)

Administratīvajam personālam (2)

• RSU Sporta un uztura katedras štata darbinieks
  • Darba stāžs katedrā – vismaz 6 mēneši
  • Dalība projekta plānošanā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Motivācijas vēstule (maksimālais apjoms – viena A4 lapa)
Stipendijas periods – 1 nedēļa Islandes Universitātē. Ceļa un dzīvošanas izdevumi ir ietverti.

Akadēmiskā un administratīvā personāla stipendijas pieteikums un mobilitātes vienošanās
Personāla apmaiņas novērtēšanas forma
Apliecinājums mobilitātes īstenošanai

Maksimālās likmes mobilitātes stipendijām ceļa izmaksu un uzturēšanās izmaksu segšanai

• Ceļa izmaksas uz Islandi – 360 EUR
  • Uzturēšanās izdevumu likmes gan akadēmiskajam, gan administratīvajam personālam no Latvijas uz Islandi – 1250 EUR
Pieteikumi jāiesūta līdz 2023. gada 25. janvārim Sporta un uztura katedras vadītājai Unai Vesetai pa e-pastu una[pnkts]vesetaatrsu[pnkts]lv.
Par mobilitātes periodiem, stipendiju apmēru u. c. jautājumiem lūdzam sazināties ar Attīstības un projektu departamentu pa e-pastu apdatrsu[pnkts]lv.