Lepojamies!
Atzinība
Darbiniekiem

Saskaņā ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula 2020. gada 30. oktobra lēmumu 115 sabiedrības pārstāvjiem piešķirti augstākie Latvijas valsts apbalvojumi. Viņu vidū ir četri Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) profesori: prof. Andris Jumtiņš, asoc. prof. Ojārs Teteris, prof. Jānis Zaļkalns un prof. Ģirts Briģis.

4_prof_valsts_apbalvojumi_2020.png

Augstākos Latvijas valsts apbalvojumus saņem tie, kuri ir izcili kalpojuši Latvijas valstij un tautai, kuru pašaizliedzīgais profesionālais un sabiedriskais darbs un pilsoniskais veikums ir sekmējis Latvijas izaugsmes ceļu.

Ordeņu kapituls par Triju Zvaigžņu ordeņa virsniekiem iecēlis:

• RSU Medicīnas fakultātes Ortopēdijas katedras vadītāju, profesoru, VSIA Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca Mugurkaula un locītavu ķirurģijas centra traumatologu, ortopēdu Andri Jumtiņu;
  • Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centra vecāko tiesu medicīnas ekspertu, Zinātniski metodiskās padomes priekšsēdētāju, RSU Patoloģijas katedras asociēto profesoru Ojāru Teteri.

Ordeņu kapituls par Atzinības krusta virsniekiem iecēlis:

• RSU Medicīnas fakultātes Iekšķīgo slimību katedras un Ģimenes medicīnas katedras profesoru, SIA Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca Gerontoloģijas klīnikas vadītāju Jāni Zaļkalnu;
  • RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras vadītāju, profesoru Ģirtu Briģi.

Apsveicam profesorus ar viņiem izteikto augstāko valsts atzinību!