Darbiniekiem

Tuvojas svētki, taču pašlaik lielāko daļu sava laika pavadām mājās, un ne vienmēr ir iespēja satikties klātienē. Tomēr mums ir iespēja iepriecināt kādu, pat viņu nepazīstot. Tu nosūti kādam svešiniekam dāvanu, un pats saņem dāvanu pretī no cita slepenā Ziemassvētku vecīša.

Nosacījumi

• Aizpildiet anketu līdz 5. decembrim!
  • Iesniegtās anketas tiks apkopotas, un katram Secret Santa dalībniekam tiks nosūtīta informācija par turpmāko šīs akcijas norisi.
  • Sagatavojiet dāvanu un rakstiet e-pastu uz secret[pnkts]santa[pnkts]skalakatgmail[pnkts]com (secret[dot]santa[dot]skalak[at]gmail[dot]com), ka esat gatavs dāvaniņu nosūtīt. Jums tiks iedota saņēmēja adrese, lai varētu caur Omniva pakomātu dāvaniņu nosūtīt (izmaksas sedz sūtītājs). Jāizsūta līdz 18. decembrim.
  • Dāvanas minimālā vērtība ir 5 eiro, neiekļaujot Omniva pakomāta izdevumus. Galvenais – esiet radoši un izveidojiet vai nopērciet tādu dāvanu, kādu pašam būtu patīkami saņemt.
  • Kad dāvana saņemta, dalieties ar tās foto un savām emocijām, rakstot e-pastu uz secret[pnkts]santa[pnkts]skalakatgmail[pnkts]com (secret[dot]santa[dot]skalak[at]gmail[dot]com)!
Piedalīties akcijā varat tikai tad, ja gribat kādu iepriecināt un tikt iepriecināts pats. Tos, kuri tikai grib saņemt dāvanu, lūdzam nepieteikties!
Akciju rīko RSU Studentu medijs Skaļāk!.

secret-santa-01.jpg