Absolventiem
Darbiniekiem
Pētniecība

Ķīmiskās vielas mums ir visapkārt – uzņemam tās ar pārtiku un dzeramo ūdeni, kā arī ieelpojot. Tāpat ikdienā lietojam kosmētiskos līdzekļus, sadzīves ķīmiju un citus produktus, kas sastāv no ķīmiskajām vielām.

Lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par vides ķīmiskā piesārņojuma cēloņiem, iedarbības līmeni un novēršanas iespējām Latvijā, Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūta pētnieki organizē fokusa grupu intervijas, kurās moderatora vadībā aicināti savu viedokli izteikt Rīgas un Pierīgas iedzīvotāji vecumā no 25 līdz 65 gadiem, kas dzīvo dzīvoklī vai privātmājā.

Fokusa grupu intervijas tiks organizētas darbdienu vakaros Rīgas Stradiņa universitātē (Dzirciema ielā 16), sākot no plkst. 18.30:

• 29. oktobrī (tiem, kuri dzīvo dzīvoklī);
  • 31. oktobrī (tiem, kuri dzīvo mājā).

Plānotais intervijas ilgums: 1 stunda un 30 minūtes.

Intervija notiks latviešu valodā.

Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta, rakstot uz lasma[pnkts]akulovaatrsu[pnkts]lv (lasma[dot]akulova[at]rsu[dot]lv) vai zvanot 29437702.