Pirmkursniek, vai šogad sāki studēt Rīgas Stradiņa universitātē? Vai bieži aizdomājies, kā skolēns par īstenu studentu top? Tad nekādā gadījumā tu nedrīksti palaist garām RSU pirmkursnieku iesvētības "Not all treasure is silver and gold", kur pirātiskā garā meklēsim dārgumus un patiesās RSU vērtības.

rsu_iesvetibas026.jpg

Iesvētības notiks piektdien, 22. septembrī, plkst. 16.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sporta klubā (Pārdaugavā, Cigoriņu ielā 3, pie Arkādijas parka un Māras dīķa), pēc kurām, kad visi dārgumi jau atrasti, dosim svinīgo zvērestu RSU Studējošo pašpārvaldei un pieredzēsim, kā skolēns par īsteni studentu kļūst.

Anketu iesvētību daļai meklē šeit.

Pēc iesvētībām, sākot ar plkst 21.30, visi pirmkursnieki, kā arī citi RSU studenti, tiks gaidīti bārā Noliktava No3 (Andrejostas ielā 4a).

Uz drīzu tikšanos!

iesvetibas-fuksi-rsu-2017-lead.jpg