Grāmatas
Tiesības

5. decembrī Latvijā ir Policijas darbinieku diena, un šogad tā sakrita ar Valsts policijas dibināšanas simto gadadienu, kurai par godu klajā nākusi jubilejai veltīta grāmata. Ar tās izdošanu Valsts policija noslēdza Latvijas Republikas dibināšanas simtgadei veltītu pasākumu kopumu.

vp_gramata_cvr.jpg

Grāmata ir kā mozaīka, kas parāda Latvijas Valsts policiju dažādos laikos un apstākļos. Policiju, kas laikmeta griežos vienmēr bijusi tā, kas savā darbā izjūt varas  un režīmu maiņas. Grāmatas izdošanas projekts ir daudzu cilvēku kopdarbs un to ir rakstījis autoru kolektīvs. Grāmatas nodaļu autoru vidū ir trīs Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes pasniedzēji: Ilze Bērziņa-Ruķere, Ērika Krutova un Dmitrijs Homenko. Grāmata ir ļoti vispusīga, sākot no vēsturiskajiem pagriezieniem kārtības policijas un kriminālpolicijas darbā un beidzot ar nodaļu par kibernoziedzības tendencēm un Valsts policijas tēlu mūsdienu sociālajos tiklos.

Grāmata drukātā versijā ir pieejama Rīgas Stradiņa universitātes bibliotēkā.

Lejupielādēt grāmatu

Interesantu un patīkamu lasīšanu!