Absolventiem
Darbiniekiem

Kaut arī šis gads pagājis lielā Covid-19 ēnā, dzīve ir ritējusi savu gaitu visās jomās un nozarēs vairāk vai mazāk aktīvi – rakstnieki izdevuši jaunas grāmatas, mākslinieki radījuši dziesmas un mākslas darbus, sportisti ir trenējušies un piedalījušies sacensībās, pētnieki cītīgi strādājuši laboratorijās un kabinetos, veicot pētījumus un izdarot nozīmīgus atklājumus.

Uzrunātie RSU mācībspēki, darbinieki un studenti izteikuši viedokli par to, kurš notikums, sasniegums vai atklājums šogad ir bijis nozīmīgākais Rīgas Stradiņa universitātē (RSU).

dzintra_kazoka.jpg

RSU Research week. Ieguldīts liels komandas darbs, kvalitatīva norise un izcila organizācija, moderno tehnoloģiju iespējas un risinājumi, zinātniski pamatoti rezultāti, prezentācijas, diskusijas, interesantas vieslekcijas, jaunas sadarbības iespējas, pieredzes apmaiņa, neaizmirstamas tikšanās ar konferences dalībniekiem, vietējiem un pasaules speciālistiem.

Dzintra Kažoka, Morfoloģijas katedras asoc. profesore

maris_ginters.jpg

Priecājos, ka RSU iekļuva pasaules universitāšu reitingā Times Higher Education 2022 un ir ierindota 501 – 600 pasaules labāko universitāšu vidū. Dalība šajā un QS reitingā jau vairāku gadu garumā apliecina RSU atbilstību starptautiskiem izglītības kvalitātes standartiem.

Māris Ginters, Ārvalstu reflektantu nodaļas vadītājs

kristaps_zalais.jpg

RSU Biznesa inkubatora B-space Demo diena, jo tas ir bijis pirmais mūsu inkubatora izlaidums un pierāda, ka mēs kā universitāte dodamies viedo inovāciju un uzņēmējdarbības attīstības virzienā.

Kristaps Zaļais, Starptautiskā biznesa un ekonomikas katedras lektors un Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta mentors

isa.png

Anatomijas muzejs. Mēs uzskatām, ka tas ir ļoti veiksmīgs projekts! Universitātei tas ir ļoti liels ieguvums.

RSU Ārvalstu studentu asociācijas (International Student Association) 2021. gada valde

zane_vitenberga_verza.png

Nozīmīgākais RSU sasniegums bija prestižā Times Higher Education Emerging Economies Ranking 2022 augstais novērtējums, iekļaujot RSU 115. vietā. Tas ir gadiem ilgi veikts darbs, kas šogad rezultējies ar vislabāko vērtējumu starp Latvijas augstākās izglītības iestādēm.

Zane Vitenberga-Verza, Morfoloģijas katedras docente, Morfoloģijas laboratorijas vadītāja un vadošā pētniece

Kurš bija nozīmīgākais 2021. gada notikums Latvijā?
Kurš bija nozīmīgākais 2021. gada notikums pasaulē?