Uzņemšana

Mūsdienu dinamiskais laikmets ikvienam profesionālim piedāvā dažādas iespējas, kuras var pieņemt, ignorēt vai arī vienkārši nepamanīt. Tomēr, kā liecina līderu pieredze, panākumu virsotnes sasniedz tie, kuri nebaidās riskēt, nepārtraukti meklē un mainās. Viena no vērtīgām iespējām šajā jauna skatījuma ieguves ceļā ir Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) maģistra studiju programma Stratēģiskā un sabiedrisko attiecību vadība.

Studiju programma vadītājiem un komunikācijas speciālistiem

Šī studiju programma sagatavo viedokļa līderus un lēmumu pieņēmējus publiskajā un privātajā sfērā. Iegūtās zināšanas dod iespēju jaunā līmenī piedalīties sava uzņēmuma, iestādes vai organizācijas vadīšanā,

risinot augstas atbildības jautājumus, dod spēju ieraudzīt jaunas kopsakarības apkārtējos sociālajos procesos. Sabiedrisko attiecību zināšanas noderēs vadības līmeņa pārstāvjiem, stratēģiskā vadība – sabiedrisko attiecību speciālistiem, turpinot savu ceļu pa karjeras kāpnēm.

vaditajs-lead.jpg

Līderības un komunikācijas sinerģija – veiksmes atslēga informācijas laikmetā

Ir acīmredzami, ka mūsdienu līderim jābūt izpratnei par komunikāciju un sabiedriskajām attiecībām, kā arī jāizprot, piemēram, kāds ir sociālo mediju potenciāls, kā var virzīt savu organizāciju, izmantojot modernās tehnoloģijas. Savukārt sabiedrisko attiecību speciālistu veiksme ir iespējama tad, ja tie spēj iekļauties vadības komandā, uzņemoties atbildību un līdzvērtīgi piedaloties lēmumu pieņemšanā, izprotot stratēģiskās vadības, personālvadības, dažādības vadības (diversity management), zināšanu vadības, reputācijas vadības, līderības u. c. principus.

Tieši tādēļ studiju

programmas Stratēģiskā un sabiedrisko attiecību vadība pamatā ir komunikācijas (sabiedrisko attiecību) un vadībzinību sinerģija, divu gadu studiju laikā apvienojot gan globālo, gan lokālo skatījumu uz apkārt notiekošajām norisēm.

Ērti apvienot ar darbu

Studijas šajā studiju programmā notiek piektdienu vakaros un sestdienās un tiek organizētas gan klātienē, gan attālināti – lekciju, videolekciju, semināru, praktisko un patstāvīgo darbu formā.

Studiju programmas studenti un absolventi ir gan profesionāļi ar jau uzkrāto komunikācijas un vadības pieredzi, gan arī tie, kuri pēc bakalaura studijām grib iegūt jaunu zināšanu perspektīvu un plašāku skatījumu izvēlētajā jomā. Tādēļ

komunikācija ar mācībspēkiem, kuri ir atzīti komunikācijas un vadības teorētiķi un praktiķi, un kursabiedriem ir savstarpēji iedvesmojoša un bagātinoša.

Mūsu studentu sasniegumi ir vērojami ne tikai izstrādātajos maģistra darbos, bet arī karjeras panākumos, publikācijās plašsaziņas līdzekļos, biznesa aktivitātēs, projektu īstenošanā, starptautiskajā sadarbībā u. c.

vaditajs02-lead.jpg

Kur par programmu uzzināt vairāk

Plašāk par maģistra studiju programmu Stratēģiskā un sabiedrisko attiecību vadība uzzināsiet RSU mājaslapā, kā arī pie studiju programmas docenta Dr. iur. Ivana Jāņa Mihailova, rakstot e-pastu ivans[pnkts]mihailovsatrsu[pnkts]lv, vai programmu grupas vadītājas lekt. Lāsmas Šķesteres, rakstot e-pastu lasma[pnkts]skestereatrsu[pnkts]lv.