Pārlekt uz galveno saturu
Starptautiskā sadarbība

8.–12. maijā Nīderlandes pilsētā Dordrehtā noritēja Erasmus+ projekta Health 4 EU Positive Health (2021-1-NL01-KA220-VET-000025229TPMHealth4EU) darba grupas kārtējā tikšanās. Projektā piedalās septiņas valstis no Eiropas veselības un sociālās aprūpes izglītības iestādēm. Latviju šajā projektā pārstāv RSU Liepājas filiāle.

Lai veicinātu pozitīvas veselības izpratnes konceptu un integrētu to studiju procesā, darba grupas no Nīderlandes, Somijas, Beļģijas, Spānijas, Čehijas, Grieķijas un Latvijas izglītības iestādēm jau bija tikušās iepriekš Spānijā un Grieķijā. Nīderlandē tikšanās laikā topošā studiju materiāla izstrāde bija fokusēta uz vecu cilvēku aprūpi un aprūpi mājās. Abi virzieni tika skatīti caur pozitīvas veselības prizmu.

RSU Liepājas filiāli sanāksmē Nīderlandē pārstāvēja docētājas Līga Ēriksone un Dina Berloviene, kā arī studiju programmas Ārsta palīgs studentes Santa Liepniece-Liepiņa un Marija Mihailova.

Projekta tikšanās vērtējama kā rezultatīva, lai sasniegtu projektā izvirzītos mērķus un iegūtu pieredzi par pozitīvas veselības aspekta aktualizēšanu projekta partnervalstu izglītības iestādēs.

Nākamā projekta darba grupas tikšanās notiks Liepājā šā gada 24.–26. oktobrī.