Darbiniekiem
Jubilejas

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs (MITC) ar dažādām aktivitātēm noslēgs 10 gadu jubilejas pasākumu ciklu. Kulminācijas svinības sāksies ceturtdien, 7. decembrī, plkst. 15.00, kuru laikā cita starpā plānots parakstīt sadarbības memorandu un atklāt simulēto uzņemšanas bloku centra telpās Anniņmuižas bulvārī 26a.

mitc_10gadi.png

RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs ir vienīgais simulācijas centrs Latvijā un lielākais Baltijā, kur vienuviet ir atbilstoša infrastruktūra un aprīkojums, lai nodrošinātu nepieciešamo prasmju apguvi dažādās veselības aprūpes nozarēs un lai veicinātu pacientu drošību un uzlabotu veselības aprūpes kvalitāti Latvijā.

Pasākumā līdz ar uzrunām un apsveikumiem tiks parakstīts arī sadarbības memorands starp RSU, Veselības ministriju, Latvijas Universitāti, Latvijas Ārstu biedrību, Latvijas Jauno ārstu asociāciju, Latvijas Māsu asociāciju, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un Latvijas Ārstniecības personu profesionālo organizāciju savienību par nacionālo simulācijā balstītas izglītības attīstības stratēģiju medicīnas un veselības aprūpes izglītībā. Pēc tam uzņēmums Ernst & Young Baltic uzstāsies ar ziņojumu Simulācijā balstīta ārstniecības personu tālākizglītības pārvaldība Latvijā, bet turpinājumā svinīgi tiks atvērts simulētais neatliekamās palīdzības bloks.

RSU nu jau 10 gadus ir investējusi nozīmīgus resursus MITC attīstībā, izveidojot gan lielisku profesionāļu komandu, gan modernu vidi klīnisko prasmju simulācijām izglītībā. Centrs ir vieta, kur topošie un esošie medicīnas un veselības aprūpes jomas profesionāļi nostiprina savas teorētiskās zināšanas, pulē savas klīniskās tehniskās un netehniskās prasmes, kā arī paplašina vispārējo un profesionālo kompetenci drošā, starptautiskās labās prakses simulētā vidē.