Pārlekt uz galveno saturu
Bibliotēka

AMBOSS ir medicīnas mācīšanās sistēmas platforma, kas satur interaktīvus medicīnas tematiskos aprakstus, testu jautājumus, kas dod iespēju studējošajiem pārbaudīt savas zināšanas pirms eksāmeniem un ieskaitēm, kā arī multimedijus – attēlus, video, diagrammas.

Tiešsaistes adrese: https://www-amboss-com.db.rsu.lv/row/campus/2018/rsu-activate

Kā izveidot savu kontu AMBOSS un aktivizēt piekļuvi:

  1. Lai izveidotu AMBOSS lietotāja kontu, reģistrējieties, izmantojot RSU e-pasta adresi. Jums jāizveido parole un pēc tam jāapstiprina savs konts, noklikšķinot uz jums nosūtītās saites e-pastā. Ja jums jau ir kādreiz izveidots lietotāja konts AMBOSS, tad varat izmantot to pašu, lai pieteiktos. Pabeidziet konta reģistrāciju, aizpildot nepieciešamās ziņas par sevi.
  2. Platformā kreisajā malā apakšā noklikšķiniet uz Account un pēc tam noklikšķiniet labajā pusē augšā uz Renew vai Extend access.
  3. Zem nosaukuma Campus License nolaižamajā izvēlnē izvēlieties Rīga Stradiņš University un noklikšķiniet uz Campus License pogas.
  4. Ievadiet pieprasīto oficiālo RSU e-pasta adresi un vēlreiz noklikšķiniet uz Campus License pogas. Pēc tam jūs saņemsiet šajā e-pasta adresē apstiprinājuma vēstuli no AMBOSS ar saiti. Noklikšķiniet uz šīs saites, lai pabeigtu Campus License aktivizēšanas procesu.
  5. Lai pirmo reizi aktivizētu Campus License, jums ir jāizmanto RSU datori vai adrese https://www-amboss-com.db.rsu.lv/us/account/accessChooser. Jautājumus saistībā ar piekļuves aktivizēšanu sūtiet IT servisa centram itatrsu[pnkts]lv.
  6. Attālinātā piekļuve. Ja izmantosiet AMBOSS no adreses https://www-amboss-com.db.rsu.lv/us/app/index, sistēma automātiski atjauninās piekļuvi, lai varētu to izmantot arī ārpus RSU. Ja neizmantosiet AMBOSS vairāk nekā 30 dienas pēc kārtas, tad Campus License aktivizēšanas process būs jāveic atkārtoti.