Starptautiskā sadarbība

Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra (MITC) Klīnisko prasmju un medicīnisko tehnoloģiju katedras un Plānošanas un tehniskā atbalsta nodaļas vadītāji un speciālisti 17. un 18. aprīlī apmeklēja Lietuvas Veselības zinātņu universitātes Medicīniskās simulācijas centru, Krīzes pētniecības centru un Lietuvas Militārās medicīnas apmācības centru Kauņā, Lietuvā.

MITC speciālisti tikās ar Lietuvas Veselības zinātņu universitātes profesoru Dins Vaitkaits (Dinas Vaitkaitis) un Lietuvas Militārās medicīnas apmācības centra vadītāju majoru Arūnu Žiginski (Arūnas Žiginskas). Vizītes laikā MITC struktūrvienību vadītāji un speciālisti dalījās pieredzē simulācijās balstītas apmācības  organizācijā, apsprieda to izmantošanu studentu un rezidentu apmācībā, kā arī šādas apmācības attīstības un sadarbības iespējas.

Vizītes laikā MITC struktūrvienību vadītāji un speciālisti piedalījās Lietuvas Krīzes pētniecības centra organizētā seminārā Leadership, Education, Administration and development, kuru vadīja Merilendas Universitātes Medicīnas skolas (ASV) klīniskais profesors Terenss Maligens (Terrence M. Mulligan).