Darbiniekiem

Ņemot vērā milzīgo interesi gada sākumā, ir sākusies vēl viena pieteikšanās Studentu pētniecības un inovāciju grantiem, kas norisināsies līdz 19. oktobrim. Studējošajiem atkal tiek dota unikāla iespēja saņemt atbalstu līdz pat 4000 EUR savas pētniecības idejas īstenošanai.

Piesakoties grantiem, ir iespēja saņemt finansējumu ķīmiskiem reaģentiem, prototipu materiāliem, reprezentācijas izdevumiem un citām nepieciešamām precēm un pakalpojumiem.

Pirmā pieteikšanās RSU Studentu pētniecības un inovāciju grantiem bija š. g. februārī. Tika saņemti 28 pieteikumi no dažnedažādām nozarēm, kā, piemēram, stomatoloģijā, pediatrijā, ģenētikā, kardioloģijā u. c. Studentu radošajām un inovatīvajām idejām nebija robežu, par ko liecina kopējā grantos pieprasītā summa, kas bija vairāk nekā 100 000 EUR. Lielā aktivitāte pierādīja, ka studenti grib attīstīt savas idejas un ir gatavi izaicinājumiem, un viss, kas viņiem papildus ir nepieciešams, ir neliela daļa finansējuma.

Komandām, kuras tiks atbalstītas ar grantu, nākamo divu gadu laikā ir jāpaveic liels darbs, lai realizētu savus projektus un prezentētu rezultātus. Grantu izskaņā no komandām tiek sagaidīta uzstāšanās starptautiskā konferencē.

Savas iniciatīvas un projektus studenti RSU var realizēt caur dažādām platformām, piemēram, Biznesa inkubatoru Space, vertikāli integrētajiem projektiem, studentu zinātniskajiem pulciņiem un Pētnieku akadēmiju.