Pārlekt uz galveno saturu
Darbiniekiem
Pētniecība

Rīgas Stradiņa universitātes akadēmiskās un pētnieciskās struktūrvienības, plānojot ASV vieslektora vai eksperta vizīti Latvijā no 2022. gada jūnija līdz 2023. gada janvārim, aicinātas izmantot iespēju pieteikties izglītības iestādēm, bezpeļņas organizācijām un biedrībai pieejamajam BAFF Baltijas-Amerikas Dialoga programmas sniegtajam finansējumam.

ASV speciālista vizītes organizēšanas un uzturēšanās izdevumu segšanai pieejamā finansējuma maksimālais apmērs ir 10 000 ASV dolāru. ASV speciālists var tikt piesaistīts kā pasākuma galvenais eksperts vai lektors.

Programmas galvenais mērķis ir lietderīgu zināšanu ieguve no ASV, kuras būtu pielietojamas dažādu nozaru un jomu sakārtošanai, attīstībai un zināšanu apmaiņai Latvijā.

baff_dialoga_programma.jpg

Pieteikšanās Baltijas-Amerikas Dialogs programmas finansējumam – līdz šā gada 1. februārim, nepieciešamos dokumentus iesniedzot elektroniski oficiālājā fonda vietnē.

Dalība Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda stipendiju programmās ir bezmaksas un stipendiāti tiek izvēlēti konkursa kārtībā. Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds darbojas Baltijas valstīs kopš 2010. gada rudens. Fonda misija ir stiprināt saikni starp ASV un Igauniju, Latviju un Lietuvu, īstenojot izglītības un apmaiņas programmas, kas vērstas uz ekonomisko izaugsmi un demokrātisko procesu attīstību.