Skolēniem

Aicinām vidusskolēnus pieteikties Jauno mediķu akadēmijai (JMA), kas arī šogad savā pulkā uzņems 200 zinātkārus jauniešus. Pieredzējušu Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) mācībspēku un ārstu vadībā būs iespēja iepazīt mediķa profesiju un gūt pirmo ieskatu traumatoloģijā, ķirurģijā, anestezioloģijā, stomatoloģijā, rehabilitācijā, māszinībās un citās medicīnas jomās. JMA projekta dalībnieks ne tikai gūs teorētisku ieskatu medicīnā, bet arī piedalīsies praktiskās nodarbībās, izmantojot modernas mulāžas un medicīnas simulāciju tehnoloģijas.

Reģistrēšanās 2019./2020. akadēmiskā gada JMA nodarbībām sāksies 11. septembrī plkst. 15.00.

Gaidot reģistrācijas datumu, RSU sociālā tīkla Facebook lapā ir izsludināts konkurss, kurā ir iespēja iegūt kādu no 10 bezmaksas vietām uz JMA!

JMA konkursa nosacījumi

JMA-baneris-1200x1200-2019.jpg