Pārlekt uz galveno saturu
Skolēniem
Ziņas

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) sākusi pieņemt pieteikumus sagatavošanas kursiem studijām Eiropas studiju fakultātē – Jauno diplomātu un politologu akadēmijā, kā arī Jauno uzņēmēju akadēmijā. Šie maksas kursi, kas norisināsies februārī, martā un aprīlī sestdienās, palīdzēs skolēniem saprast, vai izvēlēts pareizais karjeras virziens, kā arī ļaus gūt zināšanas, kas noderēs gan centralizētajos eksāmenos, gan pirmajos studiju mēnešos. Sekmīgākajiem kursu absolventiem tiks piešķirta studiju maksas atlaide RSU.

Jaunieši, kurus interesē politika un starptautiskās attiecības, aicināti pieteikties Jauno diplomātu un politologu akadēmijai, kas sagatavos vidusskolēnus studijām Eiropas studiju fakultātes (ESF) programmās Politika un politiskā komunikācija, kā arī Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas. Latvijas vadošo politikas un komunikācijas pētnieku un praktiķu, tostarp profesores Ilgas Kreituses, profesora Andra Sprūda, Mārtiņa Dauguļa, Edija Boša, Māra Cepurīša un Māra Andžāna, vadībā tiks skatītas politikas zinātnes pamattēmas, politiskās un stratēģiskās komunikācijas jaunākās tendences, ES politika, diplomātijas teorija un prakse. Paredzētas arī simulācijas spēles, kurās uzlabot savas diskusiju prasmes.

Jauno diplomātu un politologu akadēmija norisināsies no 11. februāra līdz 8. aprīlim sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00.

Savukārt vidusskolēni, kurus interesē vadībzinības un uzņēmējdarbība, aicināti apmeklēt Jauno uzņēmēju akadēmiju, kas sagatavos studijām tādās RSU bakalaura studiju programmās kā Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomikaStarptautiskais mārketings un reklāma un Starta uzņēmējdarbības vadība. Kursos tiks apskatītas tādas tēmas kā uzņēmēju tiesības, efektīva biznesa un riska vadība, biznesa ideju prezentēšana un vērtēšana u. c. Kursus vadīs ESF Reģionālās ekonomikas un biznesa katedras docētāji Kristaps Zaļais, Marta Ābula, Henrijs Kaļķis un Kristīne Blumfelde-Rutka.

Jauno uzņēmēju akadēmija norisināsies no 4. februāra līdz 18. martam sestdienās no plkst. 10.00 līdz 14.30.

Skolēnu pieteikumus RSU gaidīs līdz 2. februārim.

Sīkāka informācija par kursu saturu, cenu un studiju maksas atlaidi sekmīgākajiem dalībniekiem, kā arī reģistrācijas anketa aizpildāma šeit.