Pētniecība
Vertikāli integrēto projektu uzsaukumi

RSU vertikāli integrētā projekta (VIP) studiju kursa Iekštelpu gaisa kvalitāte docētāja Žanna Martinsone aicina pieteikties radošos un aktīvos RSU studējošos, lai turpinātu sadarbības VIP kursu ar Rīgas Tehnisko universitāti par iekštelpu gaisa attīrīšanas un dezinfekcijas robota prototipa izstrādi.

VIP studiju kursa Iekštelpu gaisa kvalitāte ietvaros tiks veikta robota prototipā izmantoto tehnoloģiju atbilstošo kontroles parametru identificēšana un definēšana, kā arī iekštelpu gaisa kvalitātes novērtēšanas metodikas un procedūras izveide, kontroles mērījumu veikšana.

Aicinām pieteikties RSU studējošos, kuriem interesē tehnisku risinājumu meklēšana un realizācija, eksperimentu plānošana un veikšana.

Iesniegt pieteikumu (līdz šā gada 1. septembrim)

indoor_air_smart_tracker_info.png

Aktivitāte tiek īstenota projektā Pārvaldības procesu pilnveide un studiju programmu satura modernizācija Rīgas Stradiņa universitātē (Nr. 8.2.3.0/18/A/011).

ieguldijums_tava_nakotne_rsu_nap_esf.jpg