Darbiniekiem
Sports

19. maijā RSU Sporta kluba telpas atkal būs pieejamas RSU studentiem un darbiniekiem. Pagaidām gan nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 67612026 no pulksten 9 līdz 17.

Ņemot vērā valstī noteikto ārkārtas situāciju līdz šā gada 9. jūnijam, RSU Sporta klubs ir izstrādājis noteikumus, kurus ievērojot, studentiem būs iespēja apmeklēt RSU Sporta klubu.

Sporta kluba telpu lietošanas noteikumi

• Sporta kluba telpās AIZLIEGTS ieiet personām, kuras atbilst kādai no grupām, kurām noteikts ievērot karantīnu vai pašizolāciju, kā arī personām ar elpceļu infekciju, paaugstinātu ķermeņa temperatūru un citām veselības problēmu pazīmēm
  • Ienākot Sporta klubā obligāti dezinficēt rokas
  • Ievērot savstarpēji divu metru distanci Sporta kluba apmeklētājiem un darbiniekiem
  • Izmantojot Sporta klubā esošo inventāru, lietotājs to patstāvīgi dezinficē pirms un pēc izmantošanas ar telpās pieejamo dezinfektantu
  • Kopējais laiks, ko students vai darbinieks pavada Sporta klubā, nedrīkst pārsniegt trīs stundas (no ienākšanas zālē līdz iznākšanai no tās)
  • Iesakām izvērtēt nepieciešamību izmantot dušas un ģērbtuves (maiņas apavi ir obligāti)
  • Sporta kluba adiministrācija drīkst atlikt vai pārtraut apmeklējumu, ja netiek ievērots kāds no šiem punktiem

Būsim atbildīgi, saudzēsim sevi un apkārtējos!
Par drošu sportošanu!