Video

RSU Starptautiskā biznesa un ekonomikas katedras vadītājs Romāns Putāns videoierakstā stāsta par studiju programmas Starptautiskais bizness un jaunuzņēmumu darbība pirmo semestri un veiksmīgajiem rezultātiem, kurus nav ietekmējusi pandēmija un attālināto mācību forma. Programma ir angļu valodā, un tajā studē gan Latvijas jaunieši, gan studenti no ASV un Kamerūnas.

Pirmā semestra noslēgumā studenti ir izstrādājuši vairākus videomateriālus un pat galda spēli par savu studiju programmu un RSU kopumā.

“Ar lielu pārliecību varu teikt, ka tas, ko mēs plānojām uz papīra, tiek īstenots dzīvē: vietām sasniegts gaidītais, bet vietām pat pārsniegts,” uzskata studiju programmas Starptautiskais bizness un jaunuzņēmumu darbība vadītājs docents Romāns Putāns.

Šī ir viena no sešām jaunajām, starptautiski konkurētspējīgajām studiju programmām, kuras RSU attīsta ar Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzfinansējumu laika posmā līdz 2023. gadam projekta Studiju programmu fragmentācijas mazināšana un studiju internacionalizācijas veicināšana Rīgas Stradiņa universitātē (projekta nr. 8.2.1.0/18/A/014) ietvaros.