Darbiniekiem
Jubilejas
RSU70
Akadēmiskas sarunas

2020. gadā Rīgas Stradiņa universitātei (RSU) apritēja 70 gadu. Arī šogad RSU mājaslapā turpinām jubilejas tradīciju – publicējam video stāstus par RSU. Šoreiz piedāvājam sarunu ar RSU Farmācijas fakultātes asociēto profesori un farmaceiti Ilzi Bāreni. Sarunā piedalās arī Latvijas Farmaceitu biedrības prezidente Dace Ķikute.

Asoc. prof. Ilze Bārene mūsu augstskolā strādā kopš 1971. gada. No 1979. līdz 2017. gadam viņa bija Farmācijas fakultātes Zāļu formu tehnoloģijas katedras vadītāja. Kopš 2003. gada Ilze Bārene ir šīs katedras asociētā profesore.

Saņēmusi vairākus apbalvojumus, piemēram, 2017. gadā asoc. prof. Ilzei Bārenei tika pasniegta Paracelza balva par mūža ieguldījumu farmaceitu izglītībā, tālākizglītībā, līdzdalību starptautiskos farmācijas pasākumos, atbalstu farmācijas studentu un doktorantu zinātniski pētnieciskam darbam. Šo balvu ir nodibinājusi un piešķir Latvijas Farmaceitu biedrība.

Video stāsti tapuši, pateicoties ilggadējam Latvijas Ārstu biedrības prezidentam Pēterim Apinim, kurš veido akadēmiskas sarunas ar ievērojamiem RSU absolventiem un docētājiem. Sarunas atbalsta RSU Absolventu asociācija.

Missing content item.