Pārlekt uz galveno saturu
Jubilejas
RSU70
Akadēmiskas sarunas

2020. gads ir Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) 70 gadu jubilejas gads. RSU mājaslapā turpinām jubilejas tradīciju – video stāstus par RSU. Piedāvājam sarunu ar RSU Stomatoloģijas institūta valdes priekšsēdētāju un RSU Zobārstniecības fakultātes profesori Ilgu Urtāni.

Profesore I. Urtāne arī bijusi Zobārstniecības fakultāte dekāne, kā arī ir vairāku starptautisku profesionālo asociāciju vadītāja un biedre. Prof. Urtāne ir Royal College of Surgeons of Edinburgh un University of Wales College of Medicine goda biedre.

Prof. Ilga Urtāne ir daudzu zinātnisko publikāciju autore un līdzautore, piedalījusies vairākos starptautiskos un Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas projektos. Regulāri piedalās dažādās starptautiskās un Latvijas zinātniskajās konferencēs, klīniskajos kursos un semināros, ieviešot pasaules labāko praksi un jaunākās metodes arī RSU Stomatoloģijas institūtā.

Video stāsti tapuši, pateicoties Latvijas Ārstu biedrības prezidentam Pēterim Apinim, kurš veido akadēmiskas sarunas ar ievērojamiem RSU absolventiem un docētājiem. Sarunas atbalsta RSU Absolventu asociācija.