Skolēniem

Uzrunājot vairākus tūkstošus interesentu, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) 12. un 13. aprīlī noritēja virtuālā Atvērto durvju dienu tiešraides pamatstudiju programmām. Topošos studentus ar programmu saturu, augstskolas vidi, mācībspēkiem, studentiem un absolventiem iepazīstināja astoņas RSU fakultātes. Tiem, kuri nepaspēja pievienoties, piedāvājam noskatīties tiešraižu videoierakstus, kā arī aicinām sekot līdzi jautājumu un atbilžu sesijai RSU Instagram profilā no 20. līdz 29. aprīlim.

Atvērto durvju dienu sociālo zinātņu studiju programmām moderēja režisors Mārtiņš Kagainis, kurš RSU studējis multimediju komunikāciju, savukārt Atvērto durvju dienu viesiem, kurus interesē studijas medicīnā un veselības aprūpē, moderēja jaunais anesteziologs reanimatologs Ardis Bērziņš, kurš sevi jau pierādījis arī kā zinātnieks un mācībspēks topošajiem mediķiem. Abās tiešraidēs ar pieredzes un iedvesmas stāstiem dalījās ne vien mācībspēki, bet arī studenti un absolventi.

Ar jautājumu un atbilžu sesiju Instagram no 20. līdz 29. aprīlim startēs deviņas RSU fakultātes – ik dienu kāds attiecīgās fakultātes students sniegs ieskatu studijās un atbildēs uz iesūtītajiem jautājumiem.

Tāpat, ja vēlies izšķirstīt jauno RSU studiju brošūru drukātā formātā, piesakies un saņem to savā pastkastītē. Papildu informācijai par studiju programmām un uzņemšanas nosacījumiem, sūtījumā saņemsi pārsteiguma dāvaniņu no universitātes.

rsu-pasta-paka.png