Izstādes

No 4. līdz 7.septembrim norisinājās gadskārtējā izstāde Riga Food 2019.  Arī šogad Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) tajā piedalījās ar savu stendu, kas atradās sadaļā Inovācijas pārtikai.

RSU pārstāvēja profesionālās bakalaura studiju programmas Uzturs studenti un docētāji. Viņu vidū bija Sporta un uztura katedras vadītāja Una Veseta, kā arī studiju programmu Uzturs un Uzturzinātne vadītāja Lolita Vija Neimane. Stendā bija iespējams noteikt ķermeņa kompozīcijas analīzi un saņemt atbilstīgus uztura ieteikumus. Šī iespēja guva lielu popularitāti. RSU stendā viesojās arī tādi apmeklētāji, kuri gadu no gada konsultējas ar universitātes studentiem un ir pateicīgi par saņemtajiem padomiem. Izstādes apmeklētāji saņēma atbildes uz jautājumiem par plašajām studiju iespējām RSU.