Iepazīstieties!

Valda Pastare ir Eiropas studiju fakultātes maģistra studiju programmas Starptautiskās attiecības otrā kursa studente. Viņas vidējā atzīme ir 9,6 balles. Studijas Valda spējusi veiksmīgi apvienot ar mazā dēlēna audzināšanu un darbu Ārlietu ministrijas Austrumeiropas un Centrālāzijas valstu nodaļā.

valda-pastare04.jpgPar sevi. Jo vairāk daru, jo vairāk varu izdarīt!

Trīs svarīgākās lietas, kas līdz šim paveiktas. No šī brīža skatupunkta raugoties, dēla piedzimšana ir aizēnojusi visu pārējo.

Studijas Rīgas Stradiņa universitātē. Studijas maģistra studiju programmā Starptautiskās attiecības ir mana pirmā un pašlaik vienīgā pieredze RSU. Esmu apmierināta ar savu izvēli šeit studēt.

Dzīves skolotāji. Pamatus manai dzīves uztverei ir ielikusi mamma, tālākais jau ir process.

Kad jūs pēdējo reizi jutāties laimīga? Laime ir mazās lietās, tāpēc es tveru mirkļus un izmantoju iespēju būt laimīgai iespējami bieži.

Stūrakmeņi: tuvie cilvēki, iekšējā harmonija un cilvēku savstarpējā cieņa.

Robeža, ko nekad nepārkāptu. Tas atkarīgs no situācijas.

Latviešu domātāja Zenta Mauriņa ir teikusi „Katra diena, kurā neesam paplašinājuši savu apvārsni, ir velti nodzīvota”. Valda Pastare viņai piekrīt, taču atzīst, ka „reizēm īslaicīga dīkstāve var nākt par labu apvāršņa apjaušanai un sniegt impulsu tālākai attīstībai”.

Savu vietu Latvijas attīstībā viņa redz Latvijas Republikas diplomātiskajā dienestā.