Pārlekt uz galveno saturu
Starptautiskā sadarbība
Sabiedrības veselība

26. septembrī Viļņā notika projekta BaltCityPrevention partneru kārtējā sanāksme. RSU pārstāvēja projekta vadītājs Aigars Miezītis un projekta zinātniskā vadītāja Inese Gobiņa (attēlā). Sanāksmes dalībnieki no septiņām dalībvalstīm apsprieda jautājumus par dažādu rīku pielietošanu, kas vērsti uz pusaudžu uzvedības maiņu.

svi-baltic-city-prevention2018.jpg

I. Gobiņa prezentēja RSU projekta ietvaros izveidoto inovatīvo intervences modeli, kurā integrētas e-rīku un motivējošā intervēšanas metodes. Jaunais modelis guva visu partneru atzinību un 2019. gadā to pilotēs ne tikai Latvijā, bet arī Somijā, Igaunijā, Lietuvā, Polijā un Vācijā.

interreg_baltic_flagship_logos.jpg

27. septembrī projekts BaltCityPrevention tika prezentēts konferencē Life Sciences Baltics 2018 Viļņā. Ar dzīvesveidu saistīto slimību novēršana ir aktuāla tēma visā pasaulē, tāpēc interesentu bija daudz. Piedalīšanās Life Sciences Baltics 2018 bija izcila iespēja ne tikai dzirdēt Nobela prēmijas laureāta profesora Braiena Kobilkas (Brian Kobilka) uzstāšanos, bet arī padziļināt tehnisko ekspertīzi sabiedrības veselības jomā un nodibināt jaunus kontaktus.

Resursi internetā

BaltCityPrevention

Life Sciences Baltics 2018