Skolēniem
Liepājas filiāle

Lai palīdzētu Kurzemes skolēniem pieņemt atbildīgo lēmumu un izvēlēties sev piemērotāko studiju virzienu un programmu, Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāle (RSU LF) aicina jauniešus uz atvērtajām lekcijām, kas notiks līdz 19. aprīlim. Tās apmeklējot, skolēni varēs ne tikai gūt ieskatu studiju saturā, bet arī satikt studentus un mācībspēkus, uzdot viņiem jautājumus un iepazīt studiju vidi.

RSU Liepājas filiāle organizē akciju Pielaiko studijas jau ceturto reizi. Tās mērķis ir dot skolēnam ieskatu studiju procesā, iepazīt studiju vidi, uzdot jautājumus par studijām medicīnā un veselības aprūpē. Iepriekšējos gados īpašu interesi skolēni izrādīja par praktisko manipulāciju nodarbībām, kur jauniešiem bija iespēja, izmantojot mulāžas, apgūt dažādas prasmes, piemēram, netiešo sirds masāžu, elpināšanu, ķirurģisko brūču apkopi, kā arī bija iespēja apgūt dažādus brūču pārsiešanas veidus.

Šogad skolēni aicināti gan uz lekcijām (piemēram, par pacientu aprūpes plāniem, rehabilitācijas aprūpi), gan praktiskajām nodarbībām ķirurģijā un medicīniskajās manipulācijās.

Lekciju un nodarbību saraksts, kā arī pieteikšanās

Savukārt 6. aprīlī RSU LF norisināsies tradicionālā Atvērto durvju diena, kur interesentiem būs iespēja iegūt informāciju par studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem, tikties ar mācībspēkiem un studentiem, apmeklēt mūsdienīgi iekārtotās mācību telpas un iesaistīties praktisku manipulāciju veikšanā.