Liepājas filiāle

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Liepājas filiāles mācībspēki janvāra otrajā pusē dosies vizītēs uz vairākām Kurzemes skolām, lai stāstītu par medicīnas un veselības aprūpes jomas profesijām un iepazīstinātu ar iespējām mācīties RSU Liepājas filiālē, kur var apgūt medicīnas māsas, ārsta palīga, ārstnieciskās masāžas un veselības sporta speciālista profesijas.

maszinibas-rsu-lead.jpg

16. janvārī RSU Liepājas filiāles studenti apciemos trīs Ventspils skolas – 4. un 6. vidusskolu, kā arī 1. ģimnāziju. Savukārt 25. janvārī plkst. 12.00 Kuldīgas V. Plūdoņa ģimnāzijā notiks Latvijas augstskolu karjeras pasākums Veru durvis uz augstskolu, kurā piedalīsies arī Rīgas Stradiņa universitāte un RSU Liepājas filiāle, stāstot par iespējām apgūt dažādas ar medicīnu saistītas profesijas, kā arī individuāli konsultējot skolēnus par viņiem piemērotāko karjeras virzienu. Pasākumu apmeklēs Kuldīgas un apkārtējo novadu vidusskolu audzēkņi.

RSU Liepājas filiāles direktore Dita Role atzīmē: "Esam vienīgā augstskola Kurzemes reģionā, kas jau vairāk nekā 70 gadu piedāvā apgūt veselības aprūpes studiju programmas. Pirms diviem gadiem veicām vērienīgu rekonstrukciju, uzlabojot infrastruktūru un mācību vidi. Cieši sadarbojamies ar reģiona slimnīcām, nodrošinot studentu praktisko iemaņu apguvi un profesionālu mācībspēku piesaisti."

Sākot ar februāri, RSU Liepājas filiāle plāno vizītes Liepājas pilsētas un apkārtnes vidusskolās.

Vidusskolām, kas vēlas apmeklēt RSU Liepāja filiāli vai grib aicināt vizītē filiāles studentus un mācībspēkus, lūgums sazināties ar filiāles direktori Ditu Roli (e-pasts: dita[pnkts]roleatrsu[pnkts]lv; tālr.: 63442118).