Skolēniem
Liepājas filiāle

Trešdien, 20. aprīlī, uzmanības centrā būs Liepāja un Kurzemē vienīgā veselības aprūpes izglītības iestāde – Rīga Stradiņa Universitātes Liepājas filiāle.

rsu_add_liepaja_2022.jpg

No plkst. 14 līdz 16 aicinām ikvienu interesentu pieslēgties Atvērto durvju dienu tiešsaistes pasākumam – Zoom telpā būs iespēja virtuāli iepazīt Liepājas filiālē īstenotās pamatstudiju un maģistrantūras programmas, augstskolas vidi, mācībspēkus, studentus un absolventus.

Gaidāmajā pasākumā Liepājas filiāles direktore Dita Role un mācībspēki iepazīstinās gan ar veselības aprūpes pamatstudiju, gan maģistra studiju programmām, augstskolas vidi un mācību tehnoloģijām, kā arī uzņemšanas prasībām. Liepājas filiālē pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību var apgūt studiju programmas Ārstnieciskā masāža, Ārsta palīgs un Veselības sporta speciālists. Bakalaura līmenī Liepājas filiāle aicina studēt programmās Māszinības un Psiholoģija, bet maģistrantūrā – programmās Māszinības un Veselības psiholoģija. Studētgribētāji tērzētavā varēs iztaujāt gan studiju programmu vadītājus un mācībspēkus, gan studentus un administrācijas pārstāvjus, kuri atbildēs uz jautājumiem, kas saistīti ar spēkā esošo uzņemšanas kārtību.

Šopavasar RSU sarūpējusi vairāk iespēju, kā studētgribētājiem iepazīt savu potenciālo nākotnes alma mater. Ar jautājumu un atbilžu sesiju Instagram 19.–29. aprīlī startēs deviņas RSU fakultātes, un Liepājas filiāles jautājumu un atbilžu sesija plānota 29. aprīlī.

Ar augstskolu iepazīstināt studētgribētājus RSU Liepājas filiāle plāno arī īpašā ekskursiju dienā, kas atkarībā no epidemioloģiskajiem apstākļiem tiek plānota 18. maijā. Lai nepalaistu garām jaunāko informāciju, aicinām visus interesentus sekot RSU Liepājas filiāles kontam Facebook, Instagram, kā arī pierakstīties jaunumiem e-pastā.

RSU Liepājas filiāle ir vienīgā augstskola Kurzemes reģionā, kas jau vairāk nekā 75 gadus piedāvā apgūt veselības aprūpes studiju programmas. Patlaban RSU Liepājas filiālē pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību medicīnā apgūst aptuveni 300 studējošo. Augstskola cieši sadarbojas ar reģiona slimnīcām, nodrošinot studentu praktisko iemaņu apguvi un profesionālu mācībspēku piesaisti. Kā norāda filiāles direktore D. Role, satura ziņā programmas ir identiskas tām, kas tiek realizētas Rīgā, un tādējādi augstākās izglītības ieguve reģiona jauniešiem ir daudz pieejamāka. Mācību telpās iekārtoti pacientu aprūpes un injekciju kabineti, īpaši aprīkotas masieru un veselības sporta speciālistu studiju telpas, ķirurģijas kabinets, neatliekamās palīdzības kabinets, ārstniecisko un diagnostisko manipulāciju kabinets un citas telpas, kas paredzētas studentu prasmju un iemaņu slīpēšanai. Lai nodrošinātu mūsdienīgu un modernu izglītību, RSU jau gadiem mērķtiecīgi investē simulācijā balstītā mācību procesā gan veselības aprūpes studentiem, gan praktizējošiem speciālistiem iemaņu un kompetenču atjaunošanai un celšanai.

Tiešraidei varēs sekot līdzi augstskolas mājaslapā un Facebook kontā. Aicinām reģistrēties iepriekš.

Viss RSU piedāvātais studiju programmu klāsts – gan pamatstudiju programmas, gan maģistrantūra – skatāms jaunizdotajos, digitāli pieejamajos studiju iespēju bukletos.