Konferences, semināri
removingties.lv
Sociālā antropoloģija

Šā gada 30. un 31. augustā Rīgas Stradiņa universitātē norisināsies sociālantropologu īstenota divu dienu konference Future States.

Eiropas sociālo antropologu asociācijas (EASA) tīkla Valsts antropoloģija biedri sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), Latvijas Antropologu biedrību un FLPP projekta (Re)moving ties pētniekiem organizē divu dienu antropoloģisku konferenci par valsti. Konferencē ar referātiem uzstāsties gandrīz trīsdesmit sociālantropologi no Eiropas un ASV universitātēm.

Konferences otrajā dienā, 31. augustā, centrālais notikums būs Utrehtas Universitātes profesores Rebekas Braientas (Rebecca Bryant) uzstāšanās ar prezentāciju The Unbecoming State: Thinking Sovereignty through the Governance of Time. Profesores uzstāšanās ir publisks pasākums, kas norisināsies Dzirciema ielā 16, RSU Hipokrāta auditorijā. Tiks nodrošināta arī video tiešraide.