Darbiniekiem
Starptautiskā sadarbība
removingties.lv
Sociālā antropoloģija

Projekta (Re)moving Ties pētnieces asoc. prof. Aija Lulle un Ieva Puzo (Ph. D.), uzvarot zinātnisko izdevumu konkursā, izdos speciālizlaidumu Mobility, Work and Families amongst the Highly Skilled.

2024. gada rudenī projekta pētnieces Aija Lulle un Ieva Puzo izdos speciālizlaidumu žurnālā Population, Space and Place par augsti kvalificētu darbinieku mobilitāti, darbu un ģimenēm. Žurnāla redaktori, izvērtējot pētnieču pieteikumu, atzinīgi novērtēja speciālizlaiduma teorētisko kvalitāti un globālo empīrisko pieeju.

Speciālizlaidumā tiks publicēti vairāki projekta (Re)moving Ties pētnieču raksti par projekta tēmām.

• Editorial: Mobility, Work and Families amongst the Highly Skilled
    Sophie Cranston and Aija Lulle
  • ‘The finest of the nation’: the role of rhetoric in diplomat mobilities
    Aija Lulle
  • Aspirational Geographies of Knowledge and Intimacy: Employment-related Decision-making among International Scholars in Japan and Latvia
    Ieva Puzo

Speciālizlaiduma redaktores būs projekta (Re)moving Ties pētniece Aija Lulle kopā Lafboro Universitātes (Loughborough University) pētnieci Sofiju Kranstoni (Sophie Cranston). Zinātniskais žurnāls ir indeksēts SCOPUS un Web of Science.