Skolēniem
Uzņemšana

Sagaidot savu simtgadi, viena no vecākajām veselības aprūpes izglītības iestādēm Latvijā – Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledža – aicina studētgribētājus maijā un jūnijā iepazīt koledžas studiju vidi, bet, sākot no 1. jūnija, elektroniski pieteikties studijām 2020./2021. akadēmiskajam gadam.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju, koledža aicina palikt mājās un Atvērto durvju dienās interesentiem piedalīties virtuāli koledžas faecebook.com lapā un mājaslapā.

Piektdien, 29. maijā, plkst. 14.00 uz tikšanos aicinās 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu Ārstnieciskā masāža, Farmācija un Māszinības (māsa) pārstāvji.

Savukārt ceturtdien, 4. jūnijā, plkst. 12.00 atbildēt uz visiem topošo studentu jautājumiem būs gatavi 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu Ārstniecība direktori, kā arī nepalaid garām iespēju iepazīt profesionālās vidējās izglītības programmu Zobārstniecība un arodizglītības programmu Māszinības (māsas palīgs).

Koledža nopietni gatavojas vasaras uzņemšanai, tāpēc no 1. jūnija koledžas mājaslapā www.rcmc.lv būs iespēja pieteikties savai sapņu profesijai, lai pretendētu gan uz maksas, gan piešķirtajām valsts budžeta vietām. Šogad RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžai piešķirtas 298 valsts budžeta vietas: Ārstniecība (ārsta palīgs) – 60, Ārstniecība (neatliekamās medicīnas ārsta palīgs) – 15, Māszinības (māsa) – 80, Farmācija – 12, Ārstnieciskā masāža – 5, Zobārstniecība – 18 un Māszinības (māsas palīgs) – 108.

Vairāk informācija par uzņemšanas noteikumiem un studiju/ mācību programmām atrodama koledžas mājaslapā.