Darbiniekiem
Sports

Lai gan pašlaik mūsu valstī ir liegta iespēja trenēties iekštelpās, RSU Sporta kluba izlašu sportisti turpina aktīvi trenēties un uzturēt sevi labā fiziskajā formā. Sporta kluba treneri izstrādā treniņu plānus individuālajam darbam un aizvada treniņus ārtelpās. Lai kādi būtu laikapstākļi, sportisti dodas svaigā gaisā un aizvada treniņus.

Sportisti ar nepacietību gaida iespēju, kad treniņus varēs aizvadīt iekštelpās un kad tiks atjaunoti čempionāti, līdz ar to tagad svarīgākais ir sevi uzturēt labā fiziskajā formā, lai jebkurā brīdī būtu gatavi startam.

Arī studenti aktīvi darbojas tiešsaistes nodarbībās, ko piedāvā Sporta kluba treneri Daina Lazdeniece-Auniņa un Mārtiņš Markovs RSU Sporta kluba Facebook platformā.

Spēka un intervālu treniņi
Funkcionālais treniņš

Ir prieks par studentu atsaucību un motivāciju darbam, un vēl lielāks prieks redzēt arī RSU darbiniekus tiešsaistes nodarbībās.

Papildus tam Sporta kluba treneris M. Markovs kopā ar RSU studentiem 19. decembrī piedalījās tiešsaistes sacensībās, kur bija iespēja ar vienu startu piedalīties četru dažādu veidu sacensībās:  Latvijas universiādes spēka trīscīņā, Latvijas universiādes spiešanā guļus, Latvijas čempionātā spēka trīscīņā, Latvijas čempionātā spiešanā guļus. Kopā RSU universiādē izcīnīja 11 medaļas un septiņus kausus. Sacensībās startēja seši RSU pārstāvji, to skaitā darbinieki un studenti. Sacensības notika RTU sporta zālē.

RSU Sporta klubs gaida tikšanos ar studentiem un sportistiem klātienē. Sporta kluba trenažieru zālē šajā dīkstāves laikā tika veikts remonts un iegādāti jauni trenažieri.

Saudzējiet sevi, esiet aktīvi, elpojiet svaigu gaisu un uz drīzu tikšanos!

Jūsu Sporta klubs