Sports

Neraugoties uz situāciju valstī, Rīgas Stradiņa universitātes Sporta klubs turpina darbu, un studenti un darbinieki ir aicināti trenēties Sporta klubā individuāli klātienē darbdienās no 8.00 līdz 21.00, iepriekš piesakoties uz noteiktu apmeklējuma laiku pa tālruni 67612026. Sporta klubs piedāvā arī treniņus attālināti pie mūsu treneriem.

Facebook platformā ir pieejami tiešsaistes treniņi trenera Mārtiņa Markova grupā RSU spēka un intervāla treniņi, kas ietver dažādus spēka un izturības treniņus, un studentiem ir iespēja piedalīties dažādos izaicinājumos, kā arī nodarbības pie treneres Dainas Lazdenieces-Auniņas grupā RSU funkcionālais treniņš LIVE.

Sporta komandas augstākajās līgās turpina treniņprocesu un aizvada spēles pret sāncenšiem.

RSU sieviešu basketbola komandai Douglas Baltijas basketbola līgā pagaidām spēles notiek Latvijas komandu vidū – jau aizvadītas piecas spēles pret komandām TTT Rīga, Latvijas Universitāte, SBK Liepāja/LSSS un BJBS Rīga/Juniores. Pašreiz RSU komandai ir divas uzvaras pār Latvijas Universitāti un BJBS Rīga/Juniores, kur attiecīgi rezultatīvākās spēlētājas RSU komandā bijušas Guna Lagzdiņa, Elīna Grinberga un Ieva Stefānija Jundase.
Sīkāka informācija par katru spēli

rsu_basketbola_komanda_rudens_2020.jpg

Foto: Renārs Koris

Savas gaitas augstākajā līgā aizvada arī sieviešu volejbola komanda RSU/MVS. Baltijas volejbola līgā savstarpējās spēlēs tiekas Lietuvas, Igaunijas un Latvijas komandas, taču, balstoties uz esošo situāciju, komandas izspēlē savstarpējās spēles savas valsts ietvaros. Latviju šajā līgā pārstāv Rīgas Volejbola skola/LU, Jelgava, VK miLATss (Daugavpils) un RSU/MVS. Kopumā norisinās pieci riņķi, no kuriem aizvadīti jau trīs, tostarp RSU/MVSJelgava 1:1, RSU/MVS – VK miLATss 0:1, RSU/MVSRīgas Volejbola skola/LU 0:1. Rezultatīvākās spēlētājas RSU/MVS komandā: Veronika Dubinova, Elza Smilškalne, Anna Embrekte.
Sīkāka informācija

rsu_volejbola_komanda_rudens_2020.jpg

Arī vīriešu telpu futbola komanda RSU/BAO Dobele turpina spēlēt telpu futbola virslīgā. Turnīrā piedalās 11 komandas, no kurām trīs spēlēs cietām sakāvi pret Jēkabpils Lūši/Ošukalns, FK RABA un FC Petrow/Jelgava. Nākamā spēle notiks 14. novembrī. Rezultatīvākie spēlētāji RSU/BAO Dobele komandā patlaban ir Artūrs Mhitarjans un Pāvels Zagrebins. Sīkāka informācija

rsu_futbols_rudens_2020.jpg

Sekojiet informācijai par Sporta kluba aktivitātēm Facebook un Instagram!