Izstādes
Skolēniem

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 1. līdz 3. martam, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) bija plaši pārstāvēta starptautiskajā izstādē Skola, kas pulcēja tūkstošiem Latvijas jauniešu. Interaktīvā stendā ikviens interesents varēja izzināt studiju programmas, uzņemšanas noteikumus, klātienē satikt visu fakultāšu, kā arī RSU Liepājas filiāles un RSU Sarkanā krusta medicīnas koledžas studentus un mācībspēkus.

Būdama simulāciju izglītības flagmane Latvijā, RSU piedāvāja iespēju izmēģināt medicīnas un zobārstniecības simulāciju ierīces, kas studiju gaitās aizstāj pacientu. Jaunieši iemēģināja roku injekciju veikšanā, pirmās palīdzības sniegšanā, pacienta atdzīvināšanā, zobu plombēšanā. Tuvplānā tika iepazīti arī trīs RSU sociālo zinātņu pīlāri: Eiropas studiju fakultāte, Juridiskā fakultāte un Komunikācijas fakultāte.

Papildus tam šogad RSU studētgribētājiem meta izaicinājumu – virtuālās realitātes spēli Vai tev ir #iekšasstudētRSU?, kas jauniešus veda gan caur veselības aprūpes, gan sociālo zinātņu labirintiem.