Darbiniekiem
Pētniecība

27. oktobrī plkst. 16.00 Zinātnes mēneša 2021 noslēguma pasākumā norisināsies paneļdiskusija Kāpēc ticēt zinātnei?, kā arī jaunuzņēmēju Expo. Pasākums tiek organizēts, sadarbojoties Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvaldei, Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentam un Eiropas Savienības mājai.

Diskusijā piedalīsies dažādu jomu speciālisti, kas sniegs ieskatu klausītājiem no sava skatupunkta par dažādām ar zinātni saistītām aktualitātēm un problēmām Latvijā. Piemēram, tiks diskutēts par Latvijas iedzīvotāju izpratni un attieksmi pret zinātnisko darbību un pētījumiem, pieminot to, kā vairot sabiedrības uzticību zinātnei. Gaismā tiks celta arī mediju iesaiste un viltus ziņu problēmas aktualitāte, politikas spēks zinātnes attīstībā un uzticības veicināšanā, kā arī augstskolu gatavība sniegt kvalitatīvu izglītošanu plašākai sabiedrībai.

Diskusijā piedalīsies Liene Ņikitina-Zaķe (RSU Zinātnes departamenta direktore), Gatis Bažbauers (RTU zinātņu prorektora vietnieks), Vjačeslavs Dombrovskis (Saeimas deputāts, bijušais Latvijas ekonomikas un izglītības un zinātnes ministrs), Ingus Bērziņš (AS Delfi valdes loceklis, delfi.lv galvenais redaktors) un Mārtiņš Zemītis (Eiropas Komisijas pārstāvis Latvijā kā ekonomikas padomnieks).

Diskusija norisināsies Zoom platformā. Tiks nodrošināta arī Facebook tiešraide.

Pieslēgties paneļdiskusijai

zm_plakats.png