Starptautiskā sadarbība

No 17. līdz 19. septembrim Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) viesojās Jeila Medicīnas skolas (ASV) asociētais profesors Lī Eriks Rubins (Lee Eric Rubin). Viņš lasīja vairākas lekcijas un tikās ar RSU vadību.

Li_Eriks_Rubins.JPG18. septembrī asoc. prof. Lī Eriks Rubins apmeklēja RSU Ortopēdijas katedru un lasīja vieslekcijas:

• Tran-Examic Acid and "Combined TXA Dosing" in Total Joint Arthroplasty;
  • Evaluating the safety of Revision Hip and Knee Surgery in the Geriatric Population;
  • Keggi Fund for International Orthopaedic Education at Yale.

19. septembrī asoc. profesors apmeklēja RSU Anatomijas un antropoloģijas institūtu, Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru un tikās ar RSU vadību, lai vienotos par turpmāko sadarbību rezidentu apmācībā un pētniecībā.

Andris_Jumtins-un-Li_Eriks_Rubins.JPG

No kreisās: RSU Ortopēdijas katedras vadītājs prof. Andris Jumtiņš un Jeila Medicīnas skolas asoc. prof. Lī Eriks Rubins

no-kreisas-Andris-Dzerins-un-Li-Eriks-Rubins.JPG

No kreisās: RSU Traumatoloģijas un ortopēdijas starpkatedru laboratorijas asist. pētniecībā Andris Džeriņš un Jeila Medicīnas skolas asoc. prof. Lī Eriks Rubins