Starptautiskā sadarbība
Tiesības

29. oktobrī Rīgas Stradiņa universitātē viesojās Bavārijas Valsts pārvaldes un tieslietu lietišķo zinātņu universitātes (Fachhochschule für öffentliche Verwaltung und Rechtspflege in Bayern) Policijas studiju departamentā studējošie.

bayern_fachhochschule.png

Topošie vācu policijas bakalauri iepazinās ar RSU Juridiskās fakultātes kriminālistikas poligonu un īstenotās apmācības praktisko pusi (piemēram, dažādu veidu pēdu izņemšanu, pielietojamo materiāli tehnisko bāzi). Apmeklējuma laikā viesi apskatīja arī RSU muzeju.

Vizītes laikā tika prezentētas arī RSU iespējas valsts policijas darbinieku jaunākā un vecākā komandējošā sastāva sagatavošanā. Viesi tika iepazīstināti arī ar mūsu universitātes iespējām apmācīto policistu studijas turpināt maģistrantūrā un par tālākām perspektīvām mācību procesa pilnveidošanā un attīstībā.

Minhenē esošās Vācijas augstskolas studējošo vizīte mūsu universitātē tika organizēta, sadarbojoties RSU Juridiskajai fakultātei un Valsts policijas koledžai.