Starptautiskā sadarbība

21. februārī  Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) ar vieslekciju Gruzijas galvenās ārpolitikas prioritātes viesojās Gruzijas vēstniece Latvijā Tea Maisuradze (attēlā ceturtā no kreisās).

rsu_gruzijas_vestniece-02-lead.gif

Vizītes laikā viņa tikās ar studiju programmas Tiesību zinātne un Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas studentiem un akadēmisko personālu un pārrunāja jautājumus, kas saistīti ar Gruzijas ārpolitikas prioritātēm, drošības jautājumiem, sadarbību ar starptautiskajām organizācijām u. c.

Lekcijas laikā studenti uzdeva vairākus jautājumus, kas saistīti ar abu valstu ekonomiskajām attiecībām un sadarbību izglītības jomā.

rsu_gruzijas_vestniece-lead.gif

Tikšanās noslēgumā Gruzijas vēstniece Latvijā Tea Maisuradze izteica pateicību RSU vadībai un RSU Juridiskajai fakultātei par uzaicinājumu un izteica cerību, ka sadarbība turpināsies.