Darbiniekiem
Pētniecība
Tradicionālie pasākumi

No 1. līdz 5. aprīlim notika Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Zinātnes nedēļa 2019, kurā norisinājās trīs nozīmīgas konferences: medicīnas un veselības zinātņu konference Knowledge for Use in Practice (Zināšanas praksei), starpdisciplinārā sociālo zinātņu konference PLACES un RSU starptautiskā studentu konference, kas ir Baltijas reģionā visplašāk apmeklētā studentu konference.

Visu nedēļu notika arī vieslekcijas, simpoziji, publiskās diskusijas, praktiskās darbnīcas un citi notikumi, kas bija pieejami plašai publikai. Bija atvērta muzeja ekspozīcija un apskatāmas izstādes. Svinīgā gaisotnē aulā notika divu RSU Goda doktoru inaugurācijas ceremonija.

"Zinātnes nedēļa ir pavērusi jaunu lappusi RSU attīstībā. Es ticu, ka esam uzņēmuši pareizo kursu un jau tuvākajos gados piedzīvosim lieliskus rezultātus pētniecībā! Vēlos pateikt lielu paldies visiem dalībniekiem, organizācijas komitejai un brīvprātīgajiem, pateicoties kuriem mēs piedzīvojām īstus zinātnes svētkus. Šis ir izcils RSU un Latvijas sniegums!" ar gandarījumu uzsver RSU rektors prof. Aigars Pētersons.

Knowledge for Use in Practice un places FOTO GALERIJA