Starptautiskā sadarbība

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātē 11. un 12. novembrī viesojās delegācija no Turkmenistānas, kas bija ieradusies uz fakultātes organizēto divu dienu semināru Understanding the development and applications of Registration Systems within the Latvian Health System.

Kopš 2019. gada sākuma RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte veic Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Sadarbības centra profesionālajā veselības aprūpes izglītībā funkcijas. Minētā tikšanās notika PVC centra funkciju ietvaros.

Tikšanās laikā ar savām zināšanām dalījās pārstāvji no RSU, PVO, Veselības ministrijas, Veselības inspekcijas, Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcas Tuberkulozes un plaušu slimību centra, PVO sadarbības centra multirezistentas tuberkulozes ārstēšanas pētniecībā un izglītībā u. c.

Neformālās sarunās Turkmenistānas delegācijas pārstāvji izteica pateicību par iespēju mācīties no Latvijas pieredzes, novērtēja semināra organizācijas līmeni un būtisko praktisko pienesumu.