Sociālais darbs
Starptautiskā sadarbība

27. maijā Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) uzņēma savus partnerus projektā Vecums nav šķērslis III no Lietuvas un Igaunijas pensionāru savienībām un projekta koordinatoru, interešu izglītības iestādi Rutas skola. Tikšanās gaitā tika parakstīti partnerības līgumi un dots starts projekta realizācijai.

vecums_nav_skerslis.png

RSU Labklājības un sociālā darba katedras asistente Dagnija Staķe (no labās) kopā ar projekta dalībnieku pārstāvjiem tikšanās laikā

Šis ir jau trešais projekts sērijā Vecums nav šķērslis, un tā mērķis ir izveidot mācību materiālus, kas palīdzētu gan vecākiem, gan ne tik veciem cilvēkiem pašmācībā apgūt dažādu bezmaksas tiešsaistes programmu izmantošanu.

Projekta ietvaros būs iespēja bez maksas apgūt Microsoft Word, Excel, Outlook un citas programmas. Dalībnieki varēs uzzināt, piemēram, kā lasīt CNN un BBC ziņas latviešu valodā un kā izmantot citas ikdienā pielietojamas digitālās iespējas.

Projekta gaitā tiks izstrādāti mācību materiāli pašmācībai par 24 Microsoft un Google latviešu valodā pieejamām tiešsaistes programmām. Gatavie materiāli līdz šā gada beigām tiks publicēti projekta mājaslapā www.vecumsnavskerslis.lv un pēc reģistrācijas būs pieejami bez maksas. Nākamā gada sākumā paredzētas arī tiešsaistes konsultācijas, kurā interesenti varēs saņemt atbildes uz jautājumiem.

Iepriekšējos projektos izstrādātie mācību materiāli ir pieejami mājaslapā, sadaļā Mācību materiāli.

vecums_nav_skerslis_logo.jpg