Pārlekt uz galveno saturu
Tiešraides

Ceturtdien, 27. oktobrī, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks Latvijas Radošo direktoru kluba (Latvija Art Directors Club LADC) kārtējā vieslekcija. Šoreiz lektore būs pieredzējusī Inga Jerzjukova ar vieslekciju No "brīfa" līdz pēdējam materiālam, kurā viņa stāstīs par darbu reklāmas aģentūrā no klienta saņemtā darba uzdevuma jeb brīfa līdz reklāmas īstenošanai. Lekcija notiks Dzirciema ielā 16, 3. auditorijā, pulksten 16.30.

Inga-Jerzjukova-lead-800x800_0.jpg

Kā saka Inga Jerzjukova, "lekcijas mērķis ir iziet cauri ikdienas darbam reklāmas aģentūrā, sākot no klienta brīfa saņemšanas līdz pēdējā materiāla nodošanai. Lekcijā apskatīsim katra departamenta darbu, atbildības, kā arī iepazīsimies ar galvenajiem materiāliem, ko reklāmas aģentūra izstrādā".

Ingai Jerzjukovai ir plaša pieredze gan producēšanā, gan projektu vadībā Latvijas lielākajās reklāmas aģentūrās. Pēdējos piecus gadus Inga pavadījusi !MOOZ, McCann un TBWA\Latvija, strādājot ar tādiem klientiem kā Zelta zivtiņa, CSDD, Latvijas Dzelzceļš, Rīgas Dzirnavnieks, Rimi Latvija, banka Citadele, Bite Latvija, Latvenergo, DNB banka u. c. Kā producente piedalījusies vairāk nekā 40 dažādu reklāmas klipu filmēšanā Latvijas un Baltijas tirgum. Paralēli tam Inga ir viena no LADC skolas pasniedzējiem, kā arī radošās izcilības festivāla Adwards organizatoriem. Brīvo laiku pavada, ceļojot un baudot kino.

Lekcija ir domāta RSU studentiem un ikvienam, kuru interesē reklāma, komunikācija un radošums.

LADC regulāri dodas uz kādu augstskolu, kur Latvijas zinošākie radošo industriju veidotāji lasa lekcijas par reklāmu, mārketingu un radošumu. Lekciju ciklā RSU ir uzstājušies tādi reklāmas industrijas vadošie pārstāvji kā Andris Rubīns, Raimonds Platacis, Rolands Puhovs un Valters Jonāts. Šo lekciju video ierakti pieejami RSU tiešraižu arhīvā šeit.

Biedrība Latvian Art Directors Club jau 10 gadus apvieno radošo industriju, reklāmas un mārketinga profesionāļus un rūpējas par radošo industriju meistarības un profesionālo standartu izaugsmi. Vairāk par LADC lasiet šeit.