Starptautiskā sadarbība
Tiešraides
Sabiedrības veselība

Tuvojoties rudenim un ziemai, vakcinācija arvien biežāk tiek pārrunāta katrā ģimenē un ģimenes ārsta praksē. 17. septembrī ar lekciju Immunization Practices in the USA: Successes, Challenges, and Lessons Rīgas Stradiņa universitātē sniedza viesprofesore no Sinsinati Universitātes Viktorija Valsina (MD DrPH Victoria Wells Wulsin).

Vakcinācijas tēma ir aktuāla kā Latvijā, tā ASV: arvien vairāk vecāku izvēlas bērnus vakcinēt tikai daļēji vai arī nevakcinēt vispār, kā rezultātā palielinājies ar masalām, difteriju un citām potenciāli novēršamām slimībām sirgstošo skaits. Lekcijā tika aplūkota imunizācijas prakse ASV, vecāku attieksme pret vakcināciju, ar to saistītie mīti un aizspriedumi, kā arī potenciālie situācijas risinājumi.

Vieslekcijas ieraksts