Atzinība
Darbiniekiem

2023. gada 10. novembrī plkst. 14 Latvijas Universitātes Mazajā aulā svinīgā pasākumā godinās tos nozares darbiniekus, kas devuši nozīmīgu ieguldījumu veselības nozarē. Viņiem pasniegs Veselības ministrijas apbalvojumus.

Veselības ministrijas Atzinības raksts piešķirts

Aroda un vides medicīnas katedras vadītājai, profesorei Maijai Eglītei par ilggadēju, profesionālu un atbildīgu darbu.

Zobārstniecības fakultātes emeritētai profesorei Ilgai Urtānei par ilggadēju, profesionālu un atbildīgu darbu.

Docētāja, Valdes locekle

Infektoloģijas katedras vadītājai, profesorei Ludmilai Vīksnai par ilggadēju, profesionālu un atbildīgu darbu.

Katedras vadītāja, Docētāja, Padomnieku konventa priekšsēdētāja

Iekšķīgo slimību katedras vadītājam, profesoram Aivaram Lejniekam par ilggadēju, profesionālu un atbildīgu darbu.

Katedras vadītājs

Dzemdniecības un ginekoloģijas katedras vadītājai, Veselības ministrijas galvenajai speciālistei dzemdniecībā un ginekoloģijā Dacei Rezebergai par profesionālu un apzinīgu darbu veselības aprūpē.

Katedras vadītāja, Docētāja

Psihiatrijas un narkoloģijas katedras profesoram Mārim Taubem par ilgu, apzinīgu un priekšzīmīgu darbu veselības aprūpē.

Docētājs, Vadošais pētnieks

Ministrijas apbalvojumu svinīgā pasniegšana notiek divas reizes gadā: maijā un novembrī pirms Latvijas valsts svētkiem.