Pārlekt uz galveno saturu
Darbiniekiem
Studentiem

28. februārī Rīgas Stradiņa universitātē (RSU), Dzirciema ielā 16, darba vizītē ieradīsies Valsts prezidents Egils Levits. Prezidents tiksies ar studentiem un citiem interesentiem, iepazīs simulāciju tehnoloģijas veselības aprūpes un sociālo zinātņu jomā, kā arī apspriedīs augstākās izglītības un zinātnes attīstību Latvijā ar universitātes vadību.

Valsts prezidents savu vizīti sāks ar vieslekciju Demokrātijas attīstība Latvijā RSU aulā, kuru aicināti apmeklēt gan RSU studenti, gan citi interesenti un kas notiks no plkst. 14.00 līdz 14.40. Pēc lekcijas Valsts prezidents atbildēs uz klātesošo jautājumiem. Lekciju moderēs RSU Eiropas studiju fakultātes docētājs, studiju programmas Politika un politiskā komunikācija vadītājs Mārtiņš Daugulis.

Pēc lekcijas Valsts prezidents viesosies RSU Zobārstniecības fakultātes pirmsklīnikas mācību telpās, kas aprīkotas ar jauno stomatologu sagatavošanas procesā integrētām, Ziemeļeiropā modernākajām simulāciju tehnoloģijām.

Vizītes turpinājumā prezidents apmeklēs RSU Juridiskās fakultātes kriminālistikas laboratoriju, kur studenti mācās veikt nozieguma vietas apskati, fiksēt dažāda veida pēdas un izņemt lietiskos pierādījumus.

Vizītes noslēgumā prezidents tiksies ar augstskolas vadību un pārrunās augstākās izglītības un zinātnes attīstību Latvijā.

Levits_20191016-2-5.jpg

Valsts prezidents Egils Levits.
Foto: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja