Pētniecība

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvalde katru gadu organizē Zinātnes mēnesi. Šogad tas norisināsies oktobrī, aicinot ikvienu, kurš interesējas par zinātni, tehnoloģijām un inovācijām, piedalīties četros pasākumos.

• 7. oktobrī plkst. 17.00 – 20.00 RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16) Zinātnes mēnesis sāksies ar ārvalstu un vietējo studentu saliedējošo pasākumu Science speed friending. Plānots, ka pasākumā studenti ne vien iegūs draugus un domubiedrus, bet arī nonāks pie vienotas idejas zinātniskās darbības uzsākšanai, sadarbojoties ar pieredzējušiem RSU pētniekiem. Pieteikšanās šim pasākumam jau ir beigusies.
  • Vai esi iedomājies, ka 3D printerus un to sniegtās iespējas var izmantot pētniecībā? 14. oktobrī plkst. 17.00 – 21.00 RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16) notiks 3D printēšanas meistarklase. Sadarbībā ar RSU Anatomijas un antropoloģijas institūtu studentiem būs iespēja apgūt 3D printēšanas programmu, kā arī projektēt savu ideju, lai iegūtu 3D modeli, kuru būs iespējams izprintēt.

Pieteikties 14.10.2020. pasākumam

• Vai tev ir ideja, kuru gribi realizēt? No 23. oktobra plkst. 17.00 līdz 24. oktobra plkst. 17.00 RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16) un Vīlipa ielā 12 notiks 24 stundu hakatons Health Tech Hackathon, kas tiek organizēts sadarbībā ar RSU Biznesa inkubatoru, RSU Absolventu asociāciju un European Institute of Innovation and Technology's Health Knowledge and Innovation Community. Pieredzējušu lektoru un mentoru vadībā hakatonā iegūsi zināšanas un praktiskās iemaņas, lai ģenerētu idejas inovatīvai veselības aprūpes pieejamības un vides uzlabošanai.

Plašāka informācija par pasākumu angļu valodā un pieteikšanās

• Zinātnes mēneša noslēguma pasākums būs diskusija Tehnoloģijas cilvēka dzīvē, komunikācijā un nākotnē, kas notiks tiešsaistē 28. oktobrī plkst. 17.00 – 19.00. Sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu aicinām uz diskusiju, kurā savu viedokli izteiks speciālisti no dažādām jomām, atbildot uz jautājumu, kāda ir tehnoloģiju nozīme cilvēka dzīvē, komunikācijā un nākotnē.