Pārlekt uz galveno saturu

LETA

http://www.leta.lv

Latvijas nacionālās ziņu aģentūras datubāze piedāvā jaunākās ziņas, preses relīzes, rīta preses un ekonomiskos apskatus u. c. informāciju; pieejams arhīvs.

LETA-logo_0.jpg


LURSOFT Laikrakstu bibliotēka

http://www.news.lv

Datubāzi ir izstrādājis LURSOFT sadarbībā ar Latvijas centrālajiem un novadu laikrakstiem. Latvijas laikrakstu pilnu tekstu datubāze.

Lietotāji tiek atpazīti pēc RSU datorsistēmas IP adresēm, tikai no datoriem RSU ēkās.

Kad atrodiet nepieciešamo rakstu, tad nospiediet uz Lai lasītu visu rakstu, lūdzu, ienāciet sistēmā, pēc tam uz – Esmu Lursoft lietotājs un pēc tam uz - Pieslēgties ar IP.

Pandēmijas situācijas laikā bibliotēkas lietotājiem tiek piedāvāta iespēja konkrētu rakstu no Laikrakstu bibliotēkas nosūtīt elektroniski uz e-pastu. Lūdzu sūtiet pieprasījumu par rakstu uz Bibliotēkas pieteikumiem.

lursoft-2016_0.jpg


Nozare.lv

http://www.nozare.lv/

Nacionālā ziņu aģentūra LETA piedāvā biznesa informācijas pakalpojumu Nozare.lv, kur jaunākā un aktuālākā informācija par nozarē notiekošo tiek apkopota un sistematizēta svarīgākajās Latvijas biznesa nozarēs.

nozare-2016_0.jpg


EBSCO

http://search.ebscohost.com/

Newspaper Source – apmēram 45 ASV nacionālo un starptautisko avīžu, apmēram 400 ASV reģionālo avīžu rakstu pilnie teksti.

ebsco-2016_2.jpg