Pārlekt uz galveno saturu
RSU studējošie var piekļūt bibliotēkas abonētajām datubāzēm attālināti, izmantojot RSU piešķirto lietotājvārdu un paroli, no Studējošā portāla MyRSU, kur sadaļā "E-datubāzes un rīki" pieejamas datubāzes.
RSU docētāji var piekļūt bibliotēkas abonētajām datubāzēm attālināti, izmantojot RSU piešķirto lietotājvārdu un paroli, no Akadēmiskā portāla, kur sadaļā "Noderīgas saites" ir Bibliotēkas tiešsaistes datubāzes.

LETA

http://www.leta.lv

Latvijas nacionālās ziņu aģentūras datubāze piedāvā jaunākās ziņas, preses relīzes, rīta preses un ekonomiskos apskatus u. c. informāciju; pieejams arhīvs.

LETA-logo_0.jpg


LURSOFT Laikrakstu bibliotēka

http://www.news.lv

Datubāzi ir izstrādājis LURSOFT sadarbībā ar Latvijas centrālajiem un novadu laikrakstiem. Latvijas laikrakstu pilnu tekstu datubāze.

Lietotāji tiek atpazīti pēc RSU datorsistēmas IP adresēm, tikai no datoriem RSU ēkās.

Kad atrodiet nepieciešamo rakstu, tad nospiediet uz Lai lasītu visu rakstu, lūdzu, ienāciet sistēmā, pēc tam uz – Esmu Lursoft lietotājs un pēc tam uz - Pieslēgties ar IP.

lursoft-2016_0.jpg


Nozare.lv

http://www.nozare.lv/

Nacionālā ziņu aģentūra LETA piedāvā biznesa informācijas pakalpojumu Nozare.lv, kur jaunākā un aktuālākā informācija par nozarē notiekošo tiek apkopota un sistematizēta svarīgākajās Latvijas biznesa nozarēs.

nozare-2016_0.jpg