Pārlekt uz galveno saturu
RSU studējošie var piekļūt bibliotēkas abonētajām datubāzēm attālināti, izmantojot RSU piešķirto lietotājvārdu un paroli, no Studējošā portāla MyRSU, kur sadaļā "E-datubāzes un rīki" pieejamas datubāzes.
RSU docētāji var piekļūt bibliotēkas abonētajām datubāzēm attālināti, izmantojot RSU piešķirto lietotājvārdu un paroli, no Akadēmiskā portāla, kur sadaļā "Noderīgas saites" ir Bibliotēkas tiešsaistes datubāzes.

AccessMedicine

https://accessmedicine.mhmedical.com/

AccessMedicine ir kompānijas McGraw-Hill interaktīva, izglītojoša platforma internajā medicīnā, kas satur vairāk nekā 90 pasaulē atzītas mācību grāmatas, video materiālus, attēlus, informāciju par medikamentiem un citus elektroniskos resursus.

Lietotāji tiek atpazīti pēc RSU datorsistēmas IP adresēm.

access-medicine_0.png


AccessPharmacy

https://accesspharmacy.mhmedical.com/ 

AccessPharmacy ir kompānijas McGraw-Hill interaktīva, izglītojoša platforma farmakoloģijā un farmācijā, kas satur pasaulē atzītas mācību grāmatas, video materiālus, attēlus, informāciju par medikamentiem un citus elektroniskos resursus.

Lietotāji tiek atpazīti pēc RSU datorsistēmas IP adresēm.

accesspharmacy-logo-2.jpg


ClinicalKey

https://www.clinicalkey.com/

Datubāze ClinicalKey ir kompānijas Elsevier produkts, kas satur vairāk nekā 500 pilntekstu žurnālus, apmēram 1000 Elsevier izdevniecības grāmatas dažādās medicīnas nozarēs, praktiskās vadlīnijas, informāciju pacientiem, informāciju par medikamentiem, vairākus miljonus attēlu un procedūru video. Datubāze satur arī uz pierādījumiem balstītās medicīnas resursu Clinical Overviews, kur var skatīt kopsavilkumus ar pierādījumiem par slimībām, sindromiem un klīniskiem stāvokļiem, kas veidoti apkopojot vairākus atsevišķos pētījumus.

Lietotāji tiek atpazīti pēc RSU datorsistēmas IP adresēm. 

ClinicalKey logo.jpg


Ebook Central (ProQuest)

http://site.ebrary.com/lib/rsub

Datubāze piedāvā plašu pasaules vadošo izdevēju daudznozaru e-grāmatu klāstu tādās nozarēs kā medicīna, bizness un ekonomika, datori un IT, izglītība, inženierzinātnes un tehnoloģijas, vēsture un politikas zinātnes, humanitārās zinātnes, vides studijas, valodniecība, literatūra, tiesību zinātnes u. c.

Lietotāji tiek atpazīti pēc RSU datorsistēmas IP adresēm. 

PQEC1.jpg


EBSCO eBook Academic Collection

http://search.ebscohost.com/

Datubāze satur vairāk nekā 200 000 pilntekstu grāmatas medicīnā, vēsturē, filozofijā, sociālajās zinātnēs, politoloģijā, tiesību zinātnēs u. c.

EBSCO mobilā aplikācija

Lietotāji tiek atpazīti pēc RSU datorsistēmas IP adresēm.

ebsco-2016_1.jpg